O FIRMIE

Firma KORULCZYK LUXURY DESIGN założona w 2010 roku przez artystę i wizjonera Adama Korulczyk zajmuje się specjalistycznym projektowaniem: koncepcji architektonicznych, wnętrz i mebli w klasie Premium, koncepcjami jachtów oraz kompleksowym opracowywaniem identyfikacji wizualnej.

Działalność firmy w branży projektowej opiera się na wiedzy i doświadczeniu zdobytym w trakcie wieloletniej praktyki.

MISJA

Misja firmy KLD opiera się na kreowaniu pięknych i niepowtarzalnych wnętrz w klasie Premium, architektury, jachtów i identyfikacji wizualnej. Zamawiając usługi w naszej firmie Klient zostaje przenoszony do innego wymiaru – wymiaru trapezoidalnej i wysublimowanej geometrii – do bezpiecznej, fascynującej bezkresnej idei form i punktów, które opływają świadomą istotę obiektów przestrzennych, architektury wnętrz i produktów codziennego użytku.

DLACZEGO MY?

Ponieważ nie istnieją dla nas limity geometryczne, jesteśmy zdeterminowani tworzeniem niezwykłych form i bez względu na wszystko mamy fokus na cele w osiąganiu nowych horyzontów wizualnych.

GRUPA KLD

Generalny team składa się z grupy profesjonalistów:
właściciel i kierownictwo, uprawnieni architekci, planerzy, graficy 2D,
graficy 3D, kreślarze i pracownicy biurowi.
Ponadto firma zleca i koordynuje prace podwykonawcze polegające na wykonywaniu mockupów i prototypów własnoręcznie zaprojektowanych przez Adama Korulczyk.

TERYTORIUM

KLD działa w skali globalnej dla klientów sektora VIP w obszarach inwestycyjnych. Obecnie prowadzone są prace projektowe i negocjacje w następujących lokalizacjach:
Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Polska, Wietnam.

DLA WAS

Dziękujemy za zainteresowanie firmą projektową KORULCZYK LUXURY DESIGN. Projektujemy na obszarze całego globu. Prowadzimy lokalne i zdalne prace projektowe w uzgodnieniu elektronicznym: e-mail i komunikatory. Każdy projekt posiada bardzo złożoną strukturę złożoną z kilku tysięcy obiektów i w związku z tym ważne jest skuteczne i
logistyczne planowanie.

Comments are closed.