– BANKOWOŚĆ

Architekci z pracowni KAG Architecture są znani z niekonwencjonalnego podejścia do projektowania. Odnajdują nowatorskie rozwiązania i poruszają się poza utartymi ścieżkami. Widać to wyraźnie w projekcie wnętrza oddziału BNG Bank — Private Banking.

Prezentowane założenia są wstępem do kompleksowych projektów standaryzacji i optymalizacji wnętrz w obszarach bankowości prywatnej i korporacyjnej.

( propozycja lady recepcyjnej i ściany logotypowej, projekt: Adam Korulczyk, KAG )

STREFA RECEPCJI
Najważniejszym elementem wizerunkowym we wnętrzu jest ściana logotypowa z przestrzenną formą lady recepcyjnej, w której znajdują się elementy sterujące oświetleniem, kontrolą dostępu i systemem wewnętrznego powiadamiania. Zlokalizowane są w niej dyskretne przestrzenie zamykane na klucz, służące do wspierania działań biurowych.


( propozycja stylistyczna poczekalni, projekt: Adam Korulczyk, KAG )

POCZEKALNIA
To strefa oczekiwania na personel, w której klient zderza się z innowacją geometryczną przestrzeni. W otoczeniu wyrafinowanej stylistyki, na ergonomicznym siedzisku może wypić dobrą kawę i poczytać prasę.


( fragment strefy Open Space, projekt: Adam Korulczyk, KAG )

OPEN SPACE
Stanowiska pracownicze zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stylistycznie korelowały z liniowością pozostałych stref oraz były systemowo dostosowane do warunków lokalowych. Wszystkie mediaporty zostały dyskretnie umieszczone w podłogach technicznych z wyprowadzeniem do sprzętów peryferyjnych. Każdy centymetr oddziału bankowego jest zawsze starannie przeliczany w kontekście kanonów ergonomii środowiska pracy.


 

Comments are closed.